Studio Urody Odnowa - Studio Kosmetyczne, Salon Kosmetyczny, salon Fryzjerski, zabiegi na ciało, masaż, Manicure hybrydowy Warszawa Mokotów O nas – Studio Urody OdNowa

Kim jesteśmy?

Studio Urody Odnowa powstał z myślą, by w przytulnej atmosferze świadczyć usługi na najwyższym poziomie w taki sposób żebyś mogła poczuć się wyjątkowo. Zapewniamy indywidulane podejście do każdego Klienta utrzymując atrakcyjne ceny.

Troszcząc się o Twoją satysfakcję nasz personel stale przechodzi szkolenia, poszerzając swoją wiedzę oraz kwalifikacje.

W czym się specjalizujemy?

W naszej ofercie znajduje się szereg zabiegów z zakresu kosmetyki ciała i twarzy.

Salon fryzjerki kosmetyczny - Warszawa Mokotów

Fryzjer stylista

Fryzjerstwo to nie praca… Fryzjerstwo to pasja. A jeśli pasja jest twoją pracą, wtedy życie ma sens  Nazywam się Magda, fryzjerstwo we krwi mam od urodzenia, ale profesjonalnie zajmuje się nim od 13 lat. Uwielbiam to co robię. Moim konikiem są najbardziej wyszukane techniki koloryzacji, Klienci kiedyś na forum napisali o mnie, Michał Anioł koloryzacji  Takie słowa budują, i niechcąc zawieść moich dotychczasowych, jak i przyszłych klientów, jestem na bieżąco z nowościami i cały czas poznaje tajniki fryzjerstwa. 4 lata temu zdobyłam tytuł mistrza w swoim fachu  ale wiedzy i nauki nigdy dość. Stąd często korzystam ze szkoleń, pokazów, by móc godnie sprostać Waszym oczekiwaniom Sombre? Ombre? Flamboyage? Baleyage? Koloryzacja 3D Uwielbiam robić to z przyjemnością. Włosy są materiałem, a tylko od nas zależy, co na nich wyczarujemy. Najnowsze techniki koloryzacji i strzyżeń profesjonalnie dobrane do potrzeb klienta, owocują uznaniem wśród zadowolonych klientów. Usługi którymi mogę Państwa zadowolić to:
Koloryzacja (najnowsze techniki),
Strzyżenie damskie,
Opięcia ślubne i okolicznościowe. Przedłużenie włosów.
Strzyżenia męskie i
Stylizacja brody (barber). Rezerwacje terminów tel. 226464948 lub https://lavito.pl/studio-urody-odnowa

``Bazio``

``Bazio``

Masażysta

Witam, nazywam się Bazio. Posiadam wieloletnią praktykę zawodową w masażu:

– Tybetańskim, który jest formą oddziaływania fizyczno sugestywnego w kierunku podświadomości poprzez zastosowanie szeregu chwytów leczniczych o bardzo zróżnicowanym stopniu natężenia, od łagodnych i delikatnych do intensywnych i głębokich. Masaż tybetański ułatwia przezwyciężać zmęczenie, rozluźnia, poprawia ogólną kondycje i samopoczucie.

– Tajski masaż stóp jest holistyczną techniką leczenia, która zapewnia relaks, równowagę w różnych układach organizmu i zdrowe krążenie krwi.

– Japoński masaż twarzy kobido – lifting bez skalpela.
Jest sposobem, aby zrównoważyć ciało i uspokoić podrażniony układ nerwowy. To głęboka terapia, która normalizuje funkcje całego organizmu. Zmniejsza napięcia, poprawia krążenie, odmładza organizm oraz pozwala osiągnąć głęboki relaks.
Pacjenta traktuję indywidualnie, a rodzaj i siłę zabiegu zawsze dostosowuję do jego potrzeb i odczuć.
Masaż, to nie tylko moja praca, to również moja pasja, do której podchodzę z sercem i zaangażowaniem.

 


Ania

Ania

Kosmetolog

Witam, nazywam się Ania i zapraszam na zabiegi do siebie we wtorki i czwartki. Specjalizuję się głównie w zabiegach na twarz, starannie dobieram odpowiednią pielęgnację do rodzaju skóry. Komponuję efektywne zabiegi „na każdą kieszeń”. Z przyjemnością doradzam Klientkom właściwą dla nich pielęgnację domową. Z każdą staram się utrzymywać przyjazne relacje, co sprawia, że wspólny czas cieszy nas obie  Zajmuję się także stylizacją paznokci. Zachęcam do zapisów tel 226464948KOMUNIKAT
Z dniem 31.12.2018 Studio Urody Odnowa zakończyło swoją działalność.

W Nowym Roku życzymy wszystkim, Wszystkiego Najlepszego!

ps. Zapraszamy, wkrótce coś nowego ... ;-)